OŚRODEK KSZTAŁCENIA

33 496 38 66 / 601 440 693

KURSY I SZKOLENIA DLA PIELĘGNIAREK, POŁOŻNYCH,
RATOWNIKÓW MEDYCZNYCH I INNYCH ZAWODÓW MEDYCZNYCH

 

 

2022-09-30

Podziękowania i gratulacje dla nowych Specjalistów!

Kolejny powód do radości i dumy. Nasi Absolwenci, uczestnicy szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie pielęgniarstwa internistycznego, pięknie zdali egzamin państwowy, podczas aktualnie trwającej, jesiennej sesji egzaminacyjnej.

Gratulujemy 100% zdawalności. Grupa z Talmedu osiągnęła najwyższą średnią spośród wszystkich ośrodków kształcenia.

Dziękujemy naszym Słuchaczom za wkład pracy i świetne przygotowanie, Pani Kierownik za wsparcie i obecność, Wykładowcom za zaangażowanie i ogrom przekazanej wiedzy, a Opiekunom staży i Placówkom za poświęcony czas.

Życzymy sukcesów w pracy zawodowej i do zobaczenia na kolejnych szkoleniach.


2022-06-12

Zapraszamy do udziału w szkoleniach planowanych w II półroczu 2022 r. w Bielsku-Białej, Katowicach i Krakowie

zobacz najbliższe szkolenia
w Bielsku-Białej  
Najbliższe szkolenia
w Bielsku-Białej

zobacz najbliższe szkolenia
w Katowicach  

Najbliższe szkolenia
w Katowicach

 

zobacz najbliższe szkolenia
w Krakowie

Najbliższe szkolenia
w Krakowie

 

                                                      zobacz również wszystkie szkolenia - ciągła rekrutacja >>


2022-03-30

Gratulacje dla naszych nowych Specjalistów pielęgniarstwa rodzinnego!

Sesja egzaminacyjna w toku, a nasi słuchacze specjalizacji z pielęgniarstwa rodzinnego już nie muszą się stresować.

Cała grupa spisała się na medal.

Kochani, gratulujemy 100% zdawalności i uzyskania wysokiej średniej. Jesteśmy z Was dumni! 

Jak zawsze przy tej okazji składamy podziękowania: Pani Kierownik, Kadrze dydaktycznej oraz Opiekunom za serce i zaangażowanie, a także Placówkom stażowym za współpracę.


2021-10-29

Zakończenie sesji egzaminacyjnej pięknymi wynikami!

Z sukcesem zakończyli sesję egzaminacyjną nasi Słuchacze - uczestnicy specjalizacji z pielęgniarstwa chirurgicznego. Dwie mocne grupy: z Krakowa i Bielska - Białej uzyskały bardzo wysokie wyniki. 100% naszych Absolwentów uzyskało tytuł Specjalisty. To absolutnie powód do dumy i gratulacji.

 

Podsumowując - dziękujemy wszystkim Słuchaczom za wkład pracy i świetne przygotowanie mimo trudów pandemii, naszym Kierownikom za wsparcie i obecność, Wykładowcom za zaangażowanie i ciekawe zajęcia, Opiekunom staży i Placówkom za poświęcony czas. Życzymy sukcesów w pracy zawodowej i do zobaczenia na kolejnych szkoleniach.


2021-10-20

Podziękowania i gratulacje dla naszych Specjalistów!

Podczas trwającej sesji egzaminacyjnej do grona Specjalistów dołączyli kolejni nasi Słuchacze.

Tym razem z pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej opieki oraz mocna grupa z pielęgniarstwa internistycznego.

Kochani, gratulujemy 100% zdawalności i uzyskania wysokich średnich. Jesteśmy z Was dumni!

Jak zawsze przy tej okazji składamy podziękowania Kierownikom, Kadrze dydaktycznej, Opiekunom i Placówkom stażowym.


2021-10-05

Kolejny egzamin zakończony sukcesem!

Nasi Absolwenci, tym razem w dziedzinie pielęgniarstwa operacyjnego, pięknie zdali egzamin państwowy. Gratulujemy całej grupie 100% zdawalności, ale również wytrwałości w drodze do osiągnięcia sukcesu.

Życzymy powodzenia w dalszej pracy!


2021-09-26

Gratulacje dla Specjalistów!

Jesienna sesja egzaminacyjna już w pełni, a nasi kolejni Absolwenci, tym razem w dziedzinie pielęgniarstwa onkologicznego, przystąpili do egzaminu państwowego w Warszawie. Gratulujemy całej grupie 100% zdawalności i uzyskania jednej z najwyższych średnich! Jesteśmy dumni!

Bardzo dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w proces kształcenia - Kierownikowi, Wykładowcom, Opiekunom zajęć praktycznych i Placówkom stażowym.


2021-09-20

Gratulacje dla Specjalistek

W rozpoczętej we wrześniu sesji jesiennej nasze Absolwentki w dziedzinie pielęgniarstwa ginekologiczno - położniczego przystąpiły do egzaminu państwowego w Warszawie. Gratulujemy całej grupie 100% zdawalności i uzyskania wysokiej średniej.

Bardzo dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w proces kształcenia - Kierownikowi, Wykładowcom, Opiekunom zajęć praktycznych i Placówkom stażowym.


2021-04-28

Gratulacje dla naszych specjalistów pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej opieki

W sesji wiosennej nasze Absolwentki i Absolwenci w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego przystąpili do egzaminu państwowego w Warszawie. Gratulujemy sukcesów i uzyskania wysokiej średniej! Jesteśmy z Was dumni!

Dziękujemy Kierownikom szkoleń za zaangażowanie i dobre przygotowanie do egzaminu, Wykładowcom i Opiekunom zajęć stażowych za profesjonalizm, a Dyrekcjom Szpitali za udostępnienie poszczególnych placówek stażowych.


2020-04-23

Szkolenia i rekrutacja

Szanowni Państwo, jesteśmy dobrej myśli i wierzymy, że wkrótce wszyscy wrócimy do swoich codziennych obowiązków.

Nasze założenia, cele i plany szkoleniowe nie ulegają zmianie - oferta szkoleniowa jest cały czas aktualna. Na bieżąco korygujemy jedynie terminy rozpoczęcia poszczególnych kursów i specjalizacji.
Jednocześnie zachęcamy Państwa do wysyłania zgłoszeń na najbliższe kursy oraz specjalizacje. 
Wszystkim Państwu życzymy zdrowia i wytrwałości. 


2019-12-03

Gratulacje dla naszych nowych specjalistów

Gratulacje dla naszych nowych specjalistów

Serdecznie gratulujemy naszym nowym specjalistom w dziedzinach Pielęgniarstwa chirurgicznego, Pielęgniarstwa internistycznego, Pielęgniarstwa neonatologicznego, Pielęgniarstwa psychiatrycznego którzy w sesji jesiennej br. przystąpili do egzaminów państwowych w powyższych dziedzinach uzyskując bardzo wysokie średnie.

Dziękujemy kierownikom szkoleń za dobre przygotowanie do egzaminu poszczególnych grup dydaktycznych, dziękujemy wykładowcom i opiekunom zajęć stażowych za profesjonalizm, dziękujemy Zarządom szpitali za udostępnienie poszczególnych placówek stażowych i umożliwienie przeprowadzenia w nich zajęć.


2017-12-14
Pracownia Badań Fizykalnych i Medycyny Ratunkowej

Zobacz naszą Pracownię oraz obowiązkowy - wymagany sprzęt do prowadzenia szkoleń:

specjalizacji, kursów kwalifikacyjnych, kursów specjalistycznych, seminariów.

 


2017-12-14

GRATULUJEMY naszym nowym SPECJALISTOM

GRATULUJEMY naszym nowym SPECJALISTOM

którzy w sesji jesiennej br. przystąpili do egzaminów państwowych w dziedzinach: pielęgniarstwa chirurgicznego, pielęgniarstwa epidemiologicznego, pielęgniarstwa kardiologicznego, pielęgniarstwa nefrologicznego, pielęgniarstwa położniczego oraz pielęgniarstwa zachowawczego i uzyskali bardzo dobre wyniki.

 

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy Państwu za bardzo dobre przygotowanie do egzaminów.
Dziękujemy Kierownikom specjalizacji oraz wszystkim Wykładowcom i Opiekunom zajęć stażowych za wspólną pracę przez okres dwóch lat oraz zaangażowanie w realizację wszystkich zajęć przygotowujących Państwa do egzaminów państwowych.
Dziękujemy Dyrektorom placówek stażowych za umożliwienie i pomoc w przeprowadzeniu zajęć stażowych.


2017-05-08

GRATULACJE i OGROMNE uznanie DLA naszych nowych SPECJALISTÓW,

GRATULACJE i OGROMNE uznanie DLA naszych nowych SPECJALISTÓW,

Gratulujemy nowym SPECJALISTOM, którzy w sesji wiosennej br. przystąpili do egzaminów państwowych w dziedzinach: pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej opieki, pielegniarstwa geriatrycznego, pielęgniarstwa kardiologicznego oraz pielęgniarstwa opieki długoterminowej i uzyskali świetne wyniki.

Z ogromną satysfakcją serdecznie gratulujemy i dziękujemy Państwu za wyśmienite przygotowanie do egzaminów. Dziękujemy Kierownikom specjalizacji oraz wszystkim Wykładowcom i Opiekunom zajęć stażowych za wspólną pracę przez okres dwóch lat oraz zaangażowanie w realizację wszystkich zajęć przygotowujących Państwa do egzaminów państwowych. Dziękujemy Dyrektorom placówek stażowych za umożliwienie i pomoc w przeprowadzeniu zajęć stażowych.


2015-02-04

List gratulacyjny od Ministra Zdrowia dla Pani Anny Kliś - absolwentki specjalizacji w dziedzinie pielęgniarstwa nefrologicznego

Anna Kliś złożyła egzamin państwowy z najlepszym wynikiem. Z satysfakcją dołączamy się do życzeń i gratulacji Pana Ministra.

ZOBACZ LIST GRATULACYJNY >>


2015-01-20

List gratulacyjny od Ministra Zdrowia dla Pani Beaty Jaskulskiej - absolwentki specjalizacji w dziedzinie pielęgniarstwa w ochronie zdrowia pracujących

Beata Jaskulska złożyła egzamin państwowy z najlepszym wynikiem. Z satysfakcją dołączamy się do życzeń i gratulacji Pana Ministra.

ZOBACZ LIST GRATULACYJNY >>


2014-06-24

List gratulacyjny od Ministra Zdrowia dla Pani Klaudii Bocheńskiej - absolwentki specjalizacji w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej opieki,

Klaudia Bocheńska złożyła egzamin państwowy z najlepszym wynikiem. Z satysfakcją dołączamy się do życzeń i gratulacji Pana Ministra.

ZOBACZ LIST GRATULACYJNY >>